Bir e-ticaret sitesi kurup gelir elde etmek bu internet girişimciliği ile ilgili herkesin düşündüğü bir iş modeli. İyi bir fikriniz olup bunu uygun bir iş modeliyle internet sitesi üzerinden gelire dönüştürmek isteyen ya da belirli ürünleri indirimli fiyata alıp satarken piyasaya göre fiyatta avantaj sunabilecek bir girişimci olabilirsiniz. Bu durumda yatırım maliyetlerinizi en asgari seviyede tutarak bir e-ticaret sitesi sahibi olmak isterseniz karşınıza çok sayıda seçenek çıkacaktır.

Açık kaynak kodlu e-ticaret siteleri bu konuda girişimcilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıma hazır çözümler gibi görünmektedir. E-ticaret girişimciliğinin en önemli aşamalarından biri şüphesiz ödeme adımıdır. Woocommerce (WordPress), Magento, OpenCart, PrestaShop ve WHMOS gibi açık kaynak kodlu e-ticaret siteleri aracılığı ile ödemelere aracılık edebilecek modüller edinip ilgili sistemlere adapte ederek web sitenizden güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Bu tür açık kaynak kodlu hazır e-ticaret çözümleri temelde ürün, kategori, sipariş vb. yönetimi gibi e-ticaretin temel fonksiyonlarını yerine getirmekle beraber ödeme süreci için farklılaşmış modüllere ihtiyaç duymaktalar.

Moka olarak açık kaynak kodlarıyla geliştirilmiş e-ticaret altyapısı kullanmak isteyenler için geliştirdiğimiz modüllerle banka ve kredi kartlarından ödeme almaya hazırsınız.

WooCommerce, Magento, OpenCart ve PrestaShop için geliştirdiğimiz ve versiyon güncellemelerini hazır bulundurduğumuz modülleri indirmek için Moka’nın geliştiriciler için yayına aldığı sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

https://developer.moka.com/home.php?page=hazir-paketler

Moka’nın, açık kaynak kodlu e-ticaret siteleri için geliştirdiği modüllerle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 850 333 9899
E-posta: info@moka.com

Moka e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

Email adresinizi girerek e-bülten aboneliğinizi başlatabilirsiniz.