Ödeme kuruluşlarının çalıştığı firmalara sağladığı sayısız avantajlardan biri de gelişmiş detaylı finansal raporlama özelliğidir. Tüm bankalara ait kartlardan geçen tüm işlemleri ve durumlarını tek bir ekrandan görüntüleyebilmeniz finansal varlıklarınızı yönetmeniz, dönemsel nakit akışınızı takip etmeniz için özel yazılımlar kullanmak gerekir.

Firmanızda bulunan farklı departmanların ortak olarak buluştukları alanlardan bir olan finansal raporlama her departman için hem operasyonel hem de performans takip anlamında bilgileri yorumlayabileceğiniz yeteneğe sahip olması alacağınız kararları doğrudan etkileyecektir.

Moka’nın Moka POS bayilerine sunduğu finansal raporlama özelliği firmaların muhasebe raporlama, satış istatistikleri, satış performans raporu işlemlerini detaylı olarak yerine getirmektedir. Moka bayileri onlarca bankanın kartlarından yapılan işlemlerden elde ettikleri geliri kendilerine ait tek bir hesapta görür ve farklı bankalara ait Sanal POS işmelerini tek bir ekrandan takip eder. Gün sonlarında operasyonel anlamda iş yükü büyük oranda azalmış olur.

Satış ekibinizin performansını ölçmek istediğiniz durumlarda da detaylı filtreler sayesinde ilgili tarih aralıklarında hangi personelin ne kadar satış yaptığını raporlayabilir ve satış hedeflerinizi yorumlayabilirsiniz.

Tüm işlemleriniz için kullanabileceğiniz bu raporlama ekranlarına Moka POS panelinden ulaşabileceğiniz gibi API’mız aracılığı ile paylaştığımız veri alanlarını kendi raporlama ihtiyaçlarınıza yönelik yazılımlarınızla da entegre edebilirsiniz.

Raporlama işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 850 333 9899
E-posta: info@moka.com

Moka e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

Email adresinizi girerek e-bülten aboneliğinizi başlatabilirsiniz.