İnternetin gücünü kullanarak yaptıkları işlerde farklılık yaratmak günümüzde hemen hemen tüm ticari işletmelerin isteği haline geldi. Tüketicilerin yıldan yıla artan banka ve kredi kartı kullanma sıklığı işletmelerin kart kullanma talebini karşılamasını zorunlu hale getirdi.

Ülkemizde uzun yıllardır bankaların sunduğu fiziksel poslar işletmeler için kredi kartlarından tahsilat için en önemli araç konumundadır.

Bankaların sunduğu fiziksel posların avantajlarının yanında esnek bir kullanım yapısının olmaması ve adı üzerinde sadece fiziksel noktalarla sınırlı kalması sanal posların geliştirilmesi ve kullanılmasını sağladı.

Bankaların sunduğu sanal pos hizmetlerini edinmek isteyen firmalar her bir banka ile uzun bir süreçten geçmek yerine ödeme kuruluşlarının sunduğu sanal pos çözümlerine doğru yönelmiştir. Bunun en önemli sebepleri arasında tek bir sözleşme ile tüm bankaların sunduğu sanal posları kullanmak ve tüm işlemleri merkezi bir şekilde yönetmek gösterilebilir.

Özellikle dijital ortamda ödeme alan firmalar ödeme kuruluşlarıyla çalıştıklarında kendi sistemelerine ödeme kuruluşunun sanal pos altyapısını API vasıtası ile entegre etmekteler. Bu bir yazılım süreci gerektirmektedir.

İster fiziksel ister online mağazanız ister de her iki mağazanız birden olsun size hiçbir teknik geliştirme ihtiyacı duymadan ödeme alabileceğiniz ekranlar sunuyoruz. Banka ve kredi kartlarından online ödeme ödemeleri alabileceğiniz kullanıma hazır ekranlarımızla tahsilatlarınızı güvenle yapabilirsiniz.

Kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapıp kullanabileceğiniz hazır ödeme ekranlarımız aracılığı ile müşterileriniz kart bilgilerini kendileri girerek internetten alışveriş deneyimlerini Moka’nın ödeme ekranları üzerinde gerçekleştirebilirler.

Ödeme ekranlarımızla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 850 333 9899
E-posta: info@moka.com

Moka e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

Email adresinizi girerek e-bülten aboneliğinizi başlatabilirsiniz.