Firmaların sundukları hizmet veya ürünleri ile ilgili sonsuz ihtimalde iş modelleri ve iş akışları ortaya koymak mümkündür. Her sektörün ortak dinamikleri olduğu gerçeğini kabullenerek aynı işi yapan firmaların aynı süreçlerini yönetmek için birbirinden farklı istekleri olabileceğini bilerek bunlara özel çözümler getirmek gerekmektedir.

Ödeme çözümü sunmak en nihayetinde tahsilatların gerçekleşmesi adına faaliyet göstermektir. Ancak B2B ve B2C olarak faaliyet gösteren firmaların ödeme adımlarına kadar süreçlerde öyle farklılıklar olabilir ki her firmanın isteği yeni bir akışı doğurup yeni bir projeyi hayata geçirmeyi gerektirebilir.

Moka bugüne kadar birçok işletme için web ve mobil tabanlı özel ödeme yöntemi içeren çok sayıda projenin içinde yer almıştır.

Dahili bilgi işlem ve yazılım geliştirme ekibimizle birlikte geliştirdiğimiz ödeme yöntemlerini firmaların ihtiyaçlarına göre yeniden şekillendirip uçtan uca çözümler üretmekteyiz.

Siz de firmanızın ödeme ihtiaçlarını paylaşmak ve buna uygun çözümlerin neler olacağını öğrenmek isterseniz bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 850 333 9899
E-posta: info@moka.com

Moka e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

Email adresinizi girerek e-bülten aboneliğinizi başlatabilirsiniz.