Ürün ve hizmetlerin internet ortamında banka ve kredi kartı ile satışa uygun halde sunan e-ticaret sitelerinin sanal POS entegrasyonu yapmaları gerekmektedir.

Sanal POS Entegrasyonu Nedir?

E-Ticaret siteleri müşterilerinden kartla internet üzerinden ödeme almak için bir Sanal POS altyapısına sahip olmalıdır. E-ticaret Sanal POS entegrasyonu, e-ticaret sitelerinin Sanal POS sistemleriyle iletişimde olup kartlardan çekim yapmalarını sağlayan sistemleri siteleri için kullanmayı sağlar.

Sanal POS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sanal POS kullanmak isteyen e-ticaret siteleri ya da browser ve masaüstü tabanlı yazılım çözümleri ödeme işlemlerinde ödeme kuruluşları ve bankalar tarafından sağlanan Sanal POS teknolojilerini kullanmalıdırlar.

Moka’nın sunduğu Moka POS’un kurulumunun nasıl yapıldığını geliştiriciler için hazırlanan döküman sayfasında detaylı olarak anlatılmaktadır.

Nasıl Sanal POS Sahibi Olursunuz?

Moka’nın sunduğu Sanal POS altyapısını kullanmak için yapmanız gerekenler sırası ile aşağıda belirtilmiştir.
– Moka POS başvuru süreci tamamlanmalı: Moka POS başvuru formu’nu doldurmanızın ardından evrak yükleme ve değerlendirme süreçlerinin ardından 1 iş günü içinde Sanal POS sahibi olabilirsiniz.
– Sanal POS destek ekibimiz tüm süreç boyunca Sanal POS entegrasyonu için size destek verir.
– Entegrasyon sonunda Moka POS’u kullanmaya başlayabilirsiniz.
Moka POS’a şimdi başvurabilirsiniz.

Moka POS ve sanal pos entegrasyonu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90 850 333 9899
E-posta: info@moka.com

Moka e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

Email adresinizi girerek e-bülten aboneliğinizi başlatabilirsiniz.