Perakende sektörü ödeme çözümlerini dijitale dönüştürmek için ciddi yatırımlar yapmaktalar. Ödemelerin dijitalleşmesi hem kasada geçirilen süreyi azaltmak, hem insan hatasından kaynaklanabilecek nakit varlığı korumak için önemli olmasının yanında son kullanıcılar için yanlarında banka ya da kredi kartı taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır.

Günümüzde tüketicilerin çoğu internet bağlantısı olan akıllı telefon kullanmaktalar. Bunu değerlendiren yazılım firmaları ve ödeme sistemleri dünyası da firmaların ödemelerini dijital ortamlarda almaları için teknolojiler geliştirmekteler.

Firmaların ödeme süreçlerine uygun olarak geliştirilen özel uygulamalar müşterilere kart bilgilerini saklama imkanı sunarlar. Ödeme yapmak isteyen müşteriler bu uygulamaları edinerek kartlarını saklar ve uygulamanın altyapısına uygun olarak sisteme saklı kartlarından bakiye yüklerler ya da doğrudan kartla ödeme yapabilirler. Bunu yapmak için sadece bir tek butona basarak ödemeye onay vermek gerekir.

Tek tıkla ödeme yöntemi son kullanıcıya belirli faydalar da sağlayabilir. Firmalar kendi uygulamaları vasıtası ile ödeme yapan müşterilerine özel sadakat programları uygulayarak alışverişlerini sürekli hale getirebilir, müşteriler de kendilerine sunulan indirim gibi avantajlardan yararlanarak uygun fiyatlara alışveriş yapabilirler.

Tek tıkla ödeme yapabilmek için Moka kart saklama teknolojisini içinde barındıran farklı ihtiyaçlara özgü ödeme çözümleri sunmaktadır.

Moka’nın tek tıkla ödeme alma hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Tel: +90850 333 9899
E-posta: info@moka.com

Moka e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

Email adresinizi girerek e-bülten aboneliğinizi başlatabilirsiniz.