Oriflame Moka’yı Tercih Etti

Moka Ödeme Kuruluşu, Oriflame Türkiye için tasarladığı uygulama ile bağımsız satış danışmanlarını tahsilat peşinde koşmaktan kurtarıyor.

Mobil ve online finansal teknoloji çözümleri üreten Moka, firmalar için özel yöntemler geliştirmeyi ve ödeme işlemlerini kolaylaştırmayı sürdürüyor. İsveçli Doğrudan Satış Şirketi Oriflame için hazırlanan uygulama ile satış danışmanları yaptıkları satışların tahsilatını ve Oriflame fatura ödemelerini en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyor. Oriflame bağımsız satış danışmanlarının tahsilatlarda edindiği tecrübelerin analiz edilmesiyle geliştirilen uygulama ile nakit ödeme zorunluluğu olmadan ödemeler güvenli bir şekilde banka ya da kredi kartı ile tamamlanabiliyor.

Bağımsız satış danışmanları tahsilat işlemleri için Moka Oriflame uygulamasını kullanarak satış tutarını ve ödeme yapması istenen kişinin bilgilerini girerek SMS veya e-posta yoluyla ödeme isteği gönderiyor. SMS veya e-posta ile gelen ödeme istekleri banka veya kredi kartı kullanarak ödenebiliyor. Aynı zamanda uygulama içinde yer alan ödeme ekranında satış danışmanları firmaya ait bütün faturalarını sorgulayıp borçlarının tamamını ya da bir kısmını ödeyebiliyor.

Firmalar için özel ödeme sistemleri geliştiren Moka, firmaların ihtiyaçlarına doğrudan cevap veren hızlı ve güvenilir çözümler sunarak yeniliklerini sürdürecek.

Haberin Kaynağı: Ekovizyon Dergi
Haberin Linki: https://www.ekovizyon.com.tr/marka/oriflame-mokayi-tercih-etti

Moka e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

Email adresinizi girerek e-bülten aboneliğinizi başlatabilirsiniz.