Hakkımızda

Moka mobil ve online finansal teknoloji çözümleri üretir,
ödeme dünyasındaki işlemleri hızlandırarak
hayatı kolaylaştırır ve basitleştirir.

Biz Kimiz?

MOKA ÖDEME KURULUŞU A.Ş.,
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun, 6493 sayılı kanun çerçevesinde, 07/04/2016 tarih ve 6831 sayılı kararı ile faaliyette bulunma izni verdiği bir ödeme kuruluşudur.

Marka ve Hizmetlerimiz

Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş. olarak aşağıdaki markalarımız ile 3 farklı alanda hizmet vermekteyiz. Sektörde bu 3 alanda faaliyet gösteren tek firma olma özelliğini korumaktayız.

  • Moka Fatura markamız altında kurumların ürettikleri (Su, Doğalgaz, İnternet, Telefon vb...) faturaların ödemelerine hem fiziki hem de sanal ortamlarda aracılık etmek.
  • Moka Mobil markamız altında geliştirdiğimiz mobil cüzdan kullanılarak perakende sektöründeki işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik hızlı kasa, self servis ödeme vb çeşitli hizmetler sunmak.
  • Moka Pos markamız ile sanal ortamda mobil ve web ödeme altyapısı seçenekleriyle 9 taksite kadar ödeme imkanı sağlıyoruz.

Misyon

Moka, Türkiye ve yakın coğrafyasında finansal teknolojiler alanında müşterilerine en son yenilikleri sunmayı amaçlar. Hızlı ve rekabetçi hizmetler sunarak ödeme dünyasının mobil dünya ile entegrasyonunda köprü görevi görür.

Vizyon

Mobil ve online finansal teknoloji çözümleri ile ödeme dünyasındaki işlemleri hızlandırarak hayatı kolaylaştırmak ve basitleştirmek.