Başarı Hikayemizi Birlikte Oluşturalım

İstediğiniz sistemle adapte olabilen, başlangıç ve kullanım bedeli istemeyen ve kredi kartına 12 aya kadar taksit imkanı sağlayan MokaPOS ile tanışın

Ücretsiz Başvuru ve Kullanım

Yıllık sanal pos kullanım ücreti, başvuru ve entegrasyon bedeli, verimsizlik ücreti gibi ücretler almıyoruz. Sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın avantajlı oranlardan faydalanın.

Hızlı ve Güvenli Tahsilat

SMS ve eposta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası, MokaPOS ödeme ekranı ve iFrame ile ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik ile ödeme alabilirsiniz.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz. Tüm ödemeleriniz MOKA tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

Başarı Hikayemizi Birlikte Oluşturalım

İşletmesine değer katmak ve ileri taşımak isteyenler için fırsatlar yaratacak teknolojiler üretiyoruz.

icon-01
Kart Saklama

Kart saklama özelliği MokaPOS’ta. Uluslararası PCI-DSS güvenlik standartlarına sahip Moka POS’un sunduğu kolay entegrasyon özelliği sayesinde kart saklama hizmetini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

icon-02
Tekrarlayan Ödemeler

MokaPOS’un hızlı ve sorunsuz tasarlanmış alt yapısı sayesinde, abonelik, aidat, sigorta poliçesi, dergi aboneliği gibi her türlü tekrarlayan işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

icon-03
Sonraki İş Günü Ödeme

Herhangi bir abonelik ya da kurulum ücreti ödemeden, tüm banka ve kredi kart programları ile tek bir sözleşme ile çalışın. Tüm ödemeleriniz MOKA tarafından ertesi iş günü hesabınıza gelsin.

Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey MokaPOS'ta!

Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak ödemelerin güven içinde ve hızla gerçekleştiği, insanı ve zamanı önemseyen online ödeme sistemleri geliştiren MOKA ile ödemelerinizi almak için birçok seçeneğe sahipsiniz.

SMS ve ePosta ile ödeme linki gönderin

• Moka API servisi ile sisteminize entegre edin

• MokaPOS sistemi ödeme ekranları ile internet tarayıcı üzerinden ödeme alın

• MOKA ortak ödeme sayfasını kullanın

• MOKA ödeme ekranı iFrame kodunu sisteminizde kullanın

Hiçbir teknik alt yapı geliştirmesine gerek duymadan MokaPOS’u kullanın!

MokaPOS Başvuru Sürecinde Neler Yaşarsınız?

Başvurunuzu Yapın

Ücretsiz, hızlı ve kolay başvuru süreci

MokaPOS’u kullanmaya başlamak için ilk adım olan MokaPOS Başvuru formunu doldurun.

• Hızlı başvuru
• Kurulum ve kullanım ücreti yok

Teklifinizi Onaylayın

Başvuru sonrasında size özel teklif

Satış temsilcinizin verdiğiniz bilgileri göz önünde bulundurarak size özel hazırlamış olduğu teklifi inceleyin ve kabul edin.

• Size özel teklif
• Uygun komisyon oranları
• Taksit seçenekleri

Evraklarınızı Yükleyin

Online evrak gönderimi ve kontrolü

Teklifimizi kabul ettikten sonra sizden istenen şirket belgelerini sisteme yükleyin. Ekibimiz evraklarınızı en kısa sürede inceleyip işlemlerinize devam edecektir.

• Online evrak yükleme
• Hızlı inceleme ve kontrol
• Eksik evrak bilgisi tamamlama

Sözleşmeyi İmzalayın

Online Sözleşme, Zahmetsiz Gönderi

Evrak bilgileriniz onaylandıktan sonra mail adresinize gelecek sözleşme adresine giderek sözleşmeye onay verin.

• Online Sözleşme

Tebrikler Başvurunuz Onaylandı

MokaPOS’u kullanmaya hemen başlayın

Sözleşmeyi kabul ettikten sonra MokaPOS sistemini kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Sistem tarafından alacağınız bilgilerle sanal pos kullanmaya hemen başlayın.

• Ödeme Ekranı Kullanımı
• API Entegrasyonu ve Dökümanı
• Müşteri Hizmetleri Desteği

Hazır e-ticaret modüllerimizle ödeme almaya hemen başlayın!

Wordpress WooCommerce, OpenCart, PrestaShop ve Magento gibi en çok kullanılan hazır e-ticaret siteleri için hazırladığımız ödeme modüllerini kullanmak için MokaPOS’a başvuru yapın.

Woocommerce

WooCommerce, WordPress için açık kaynak kodlu bir e-ticaret eklentisidir. WordPress, küçük ve büyük ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. En çok kullanılan hazır kaynak kodlu sitelerden olan WordPress için WooCommerce e-ticaret eklentisini kullanabilirsiniz.

Opencart

OpenCart, mağazanızın özelleştirilmesine olanak sağlayan çok sayıda seçeneğe sahiptir. OpenCart’ın araçları ile online mağazanızın potansiyelini tam olarak yaşatabilirsiniz.

PrestaShop

PrestaShop ücretsiz, açık kaynaklı bir e-ticaret çözümüdür. Yazılım, Açık Yazılım Lisansı (OSL) kapsamında yayınlanmaktadır. MySQL veritabanı yönetim sistemi desteği ile PHP programlama dilinde yazılmıştır.

Magento

Magento, en çok bilinen ve yaygın olarak kullanılan açık kaynak kodlu bir e-ticaret platformudur. Paypal ve ebay ortaklığı ile kurulmuştur. PHP tabanlı yazılmış olup Zend Framework gibi güçlü bir araçla oluşturulan profesyonel bir E-commerce çözümüdür. Database olarak MySQL kullanılır.

Moka e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

Email adresinizi girerek e-bülten aboneliğinizi başlatabilirsiniz.