Moka’da kariyer sahibi olun.

Global anlamda ödeme alt yapıları geliştirmemiz için bizimle birlikte çalışmak isterseniz uygun pozisyonları inceleyin.

Açık Pozisyonlar

Moka online ödeme sistemleri konusunda teknoloji geliştiren ve operasyonları yöneten ekibiyle güçlenmeye devam ediyor. Online ödeme sistemleri alanında tecrübeli olun ya da kendinizi geliştirmek isteyin; aşağıdaki pozisyonlardan herhangi biri için doğru kişi olduğunuzu düşünüyorsanız başvuru formunu doldurmanız gerekir. Ürün, Pazarlama, Operasyon, Satış, IT, Finans, Tahsis, Risk ve Denetim birimlerinin faaliyet gösterdiği Moka’da sadece uygun pozisyonlara uygun kişileri istihdam etmiyoruz, adayları uygun pozisyonlara da yönlendiriyoruz. Fintech sektöründe önemli bir role sahip olmak isterseniz tanışmak isteriz.

Moka bünyesinde çalışacak Art Direktör pozisyonu için adaylar arıyor. Adaylar aynı grup altında bulunan iki marka için çalışmalarda bulunacaktır.

Adayların sahip olması beklenen yetenekler aşağıdadır:
• Yaratıcı bir bakış açısı ve içerik stratejisini kavrayabilen, sürdürülebilir ve uygulanabilir konsept çalışmalar gerçekleştirmek.
• Yaratıcı düşünce üzerine basılı ve dijital çalışmaların farklı mecralarda uygulak ve uyarlamak (sosyal medya, eposta, web, mobil, video, vb.) İş ve pazarlama hedeflerine uygun mesajları görsel olarak açık, çekici, anlaşılması kolay ve marka imajının gelişimine katkıda bulunan tasarımlara dönüştürmek Görsel anlamda 360° dijital kampanya oluşturmak ve yönetmek Marka kimliği ve görsel kılavuzu oluşturmak ve geliştirmek.
• UX/UI yaklaşımları çerçevesinde web sitesi, kampanya sayfaları (landing pages), mobil uygulama tasarımları gibi ürünlerin tasarımını oluşturmak Plan dahilinde son tarihleri göz önünde bulundurarak konseptin oluşumundan sonlanmasına kadar tasarım sürecini üstlenmek

Pozisyon Yeterlilikleri:
• Kanıtlanabilir iş tecrübesi
• Güçlü sunum ve iletişim yeteneğine sahip takım oyuncusu
• Tasarım yeteneğini portfolyo sunarak kanıtlayabilen
• Adobe Photoshop, Illustrator ve diğer tasarım programlarına ve Sketch programına hakim ve gereklilikler doğrultusunda yeni araçlar öğrenmeye açık
Dijital ve sosyal medya görsellerinin oluşturulması konusunda deneyimli ya da istekli
• Web sitesi tasarımı, içeriğe ve konsepte uygun görsel seçimi, tipografi, renklerin kullanımı, logo tasarımı, basılı materyaller, ürün paketleme konusunda tecrübe sahibi
• Birkaç farklı proje üzerinde aynı anda çalışabilen ve önceliklere göre iş listesini düzenleyebilen
• Stratejik fikirlerle kampanya geliştirme ve yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarma konusunda bilgi sahibi

Eğer aradığımız adayın sen olduğunu düşünüyorsan pozisyon için başvur ve bize seni tanımamız için bir şans ver. Yukarıda listelediğimiz yeterliliklerin hepsini birden karşılaman mümkün değilse de meraklanma bu yolda birlikte yürüyebileceğin iyi bir ekiple çalışacaksın.
Vakit ayırdığın için teşekkür ederiz!

Listelenen iş ilanlarında sana uygun pozisyon yoksa ancak aradığımız adayın sen olduğunu düşünüyorsan genel ilanımız için başvur ve bize seni tanımamız için bir şans ver.
Vakit ayırdığın için teşekkür ederiz!

Moka’lı olmak için buradan başlayın!

Özgeçmişinizi yükleyin* (pdf,doc,docx)Moka e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

Email adresinizi girerek e-bülten aboneliğinizi başlatabilirsiniz.