Moka Logo

Moka'yı Yakından Tanıyalım

Moka, sunduğu ödeme çözümleri ile finansal ihtiyaçlarınızı yenilikçi ödeme çözümleri sunarak kolaylaştıran Türkiye İş Bankası iştiraki bir finansal teknoloji şirketidir.

Moka

2014 yılında sektöre hızlı, kolay ve pratik ödeme çözümleri sunmayı amaçlayarak girmiş olan Moka, 2021 yılında İş Bankası’nın finans sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübesini de yanına alarak işletmeleri e-ticarette ileriye taşıyacak ödeme çözümlerini sektöre sunmaya devam ediyor.

Moka, 2022 yılında aldığı e-para lisansıyla birlikte mevcut işlerinde büyümeye devam ederken hızlı ve rekabetçi hizmetler üreterek ödeme dünyasının dijital dünya ile entegrasyonunda köprü görevi görmeyi amaçlıyor.

Kullanıcılarının finansal ihtiyaçlarını müşteri deneyimini ön planda tutarak karşılayacak yenilikçi finansal teknoloji çözümleri sunmayı hedefleyen stratejisi doğrultusunda Moka, yeni iş modelleriyle değer yaratmaya ve tüm temas noktalarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyor.

Marka Kiti

Moka'ya ait kurumsal kimlik dokümanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Moka Lacivert Logo

Vektörel logoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İndir

Moka Beyaz Logo

Vektörel logoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

moka-logo-white

Moka Ödeme ve E-Para Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşudur.

Moka
Biz Kimiz?Moka'dan HaberlerMoka'da Kariyer

© 2022 Moka - Tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki içerikler izinsiz kullanılamaz.

Moka 100%

İş Bankası Logo

kuruluşudur.

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi